Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Postavy 1.6

Policisté (Counter-Terrorist, CT) mají na výběr tyto modely hráčů :

ST-6 (později známá jako DEVGRU) byla založena roku 1980 pod velením nadporučíka Richarda Marcincka. ST-6 je neustále v pohotovosti , aby mohla odpovědět na teroristické útoky proti Americkým cílům po celém světě.

GSG-9 se zrodila po tragické události, která vedla ke smrti mnoha Izraelských atletů v roce 1972 během Olympijských her v Mnichově v Německu.

Světově proslulá britská SAS byla založena během 2. světové války mužem jménem David Stirling. Jejich role během války byla zasahovat za nepřátelskou linií, provádět sabotáže a zabíjet klíčové cíle.

Francouzská elitní protiterorostická jednotka, GIGN, byla založena k rychlé odpovědi na terorostické útoky. Skládá se z více jak 100 mužů. GIGN si vydobila svou reputaci hlavně svými úspěšnými akcemi.

VIP
Za něj je možno hrát pouze v assassination mapách (as_), kde je cílem dovést VIP do záchranné zóny. Teroristé musi zabít VIP a pokud se jim to podaří, tak vyhráli. Na těchto mapách je omezený arzenál zbraní, VIP má navíc 200 armor a nemůže nic kupovat.

Teroristé (Terrorist, T) mají na výběr tyto modely hráčů :

PHOENIX CONNEXION
Tato skupina má reputaci založenou na faktu, že zabijí kohokoliv, kdo jim přijde do cesty, je to jedna z nejobávanějších teroristických skupin ve východní Evropě. Vznikla brzy po rozpadu Sovětského svazu.

ELITE CREW
Fundamentalistická skupina ze Středního Východu, jejímž záměrem je světová dominace a různé jiné aktivity.

ARCTIC AVENGER
Švédská teroristická skupina založená v roce 1978. Proslavila se hlavně bombovým útokem na Kanadskou ambasádu roku 1990.

GUERILLA WARFARE
Teroristická frakce založená na Středním východě. Tato skupina je uznávaná pro svou nelítostnost. Její odpor k Americkému životnímu stylu ukázali v roce 1982 bombovým atentátem na kolní autobus plný rock and rollových hudebníků.